Žákyně

22.01.2019

Osmý turnaj sobota 26. ledna 2019 - tělocvična ZŠ Dolní Bousov

Další turnaj hrajeme již v sobotu 26.1. v naší nejvdálenější destinaci v Dolním Bousově.

Tentokrát hrajeme první zápas až od 9:40, na místě je potřeba být nejpozději v 9:10. Cesta do Dolního Bousova tvá cca 1 hodinu a 15 minut, vyjeďte včas a dohodněte se na odvozu. Byli jste tam všichni nedávno situaci znáte. Jedeme tam podruhé a naštěstí v této sezóně naposledy. Do tělocvičny jsou potřeba přezůvky.

Na minulém turnaji jste obsadily slušné třetí místo, chtělo by to zlepšení. Následuje únorová přestávka, kdy nehrajeme žádný turnaj. Další hrajeme v sobotu při končících jarních prázdninách. Naplánujte si včas vaše aktivity, ať vás dáme na sobotu 2. března dohromady aspoň pět.

Sedmý turnaj sobota 12. 1. 2019 - SH Unhošť

Tentokrát hrajeme v sobotu za rohem v Unhošti, navíc díky výbornému výsledku na minulém turnaji začínáme až v 11:00.  Sraz na místě nejpozději v 10:30. Cesta do Unhoště k hale tvá z Rudné cca 20 minut.

V pátek se vrací sedmáci z hor, snad se holky moc neunaví a v sobotu přijedou. Děkuji za minulé vedení družstva panu Pěnkavovi, tentokrát se snad zúčastním i já.

Šestý turnaj neděle 16. prosince 2018 - tělocvična ZŠ Dolní Bousov

Další turnaj hrajeme v neděli 16.12. tentokrát došlo ke změně místa konání a místo do původně plánovaných Milovic, se vydáme na výlet do Dolního Bousova.

Opět hrajeme první zápas od 9:00, na místě je potřeba být nejpozději v 8:40. Cesta do Dolního Bousova tvá cca 1 hodinu a 15 minut, vyjeďte včas a dohodněte se na odvozu. Pokud se situace nezměnila, jde bez problémů parkovat na náměstí. Vstup do tělocvičny je za školou. Do tělocvičny jsou potřeba přezůvky.

Děkuji za minulé vedení družstva, tentokrát to opět bude na panu Pěnkavovi, já tentokrát hraji s přípravkou v Rudné.

Čeká vás náročný týden. Mladší dívky 5., 6. a 7. ročník hrají ve středu krajské finále školního turbaje v Kutné Hoře, starší děvčata 8., a 9. ročník hrají tamtéž ve čtvrtek. O víkendu potom čeká výlet do Dolního Bousova.

Pátý turnaj neděle 25. 11. - SH TJ Tatran Střešovice

Další turnaj hrajeme v neděli 25.11. tentokrát v hale Tatranu Střešovice.

Konečně nehrajeme první zápas, ale až druhý  od 9:40, na místě  je být potřeba nejpozději v 9:10. Cesta do Střešovic trvá cca 20 minut, dohodněte se na odvozu. U haly se dá celkem slušně zaparkovat zvláště v neděli.

Tentokrát máme problém s vedením družstva. Já jsem na rodinné oslavě na Moravě, pan Pěnkava má být tento den na třech místech najednou.
Prosíme některého z rodičů, aby se ujal vedení družstva. Soupisku připravíme, taky oslovíme Kristýnu M. s Bárou Z., zda by nevypomohly,
snad tento den nehrají.

Děkuji za výkon na minulém turnaji a gratuluji k třetímu místu.

Školní turnaje

Gratulace mladším děvčatům, která zvítězila v okresním kole v kategorii III. a vybojovala si tak postup do krajského finále v Kutné Hoře 12.12.2018

6.12. - Turnaj dívky kategorie IV. - rok narození - 2005, 2004, 2003, 2002
turnaj se hraje na HAMRu v Bráníku

Kompletní rozpis starších žákyň zde 3xg2_prehled-turnaju.pdf

05.11.2018

Čtvrtý turnaj neděle 11. 11. - SH BIOS Kladno

Další turnaj hrajeme v neděli tentokrát skoro za rohem v hale BIOS Kladno v areálu  u zimního stadionu.

I tentokrát hrajeme první zápas od 9:00, na místě  je být potřeba nejpozději v 8:30. Cesta do Kladna cca 25 minut, dohodněte se na odvozu, pokud se sejdete u školy odjezd v 8:00.

Děkuji všem zúčastněným za výkony a přítomnost na minulém turnaji, který se konal v době podzimních prázdnin. Opět jste bojovaly a dosáhly dobrých výsledků. Předpokládám, že se tentokrát sejdete v kompletním složení.

Třetí turnaj neděle 28. 10. - Mladá Boleslav

Další turnaj hrajeme v neděli opět  v Mladé Boleslavi v tělocvičně ZŠ Jilemnického.

Podobně jako minule hrajeme první zápas od 9:00, na místě  je být potřeba nejpozději v 8:30. Cesta do Boleslavi trvá hodinu, dohodněte se na odvozu, pokud se sejdete u školy odjezd v 7:30.

Na minulém turnaji jste si vedli dobře. I v zápasech, které jste prohrály,  jste si vedly dobře. O našich porážkách rozhodla málo produktivní střelba.

Turnaj se hraje v době podzimních prázdnin, doufám, že se vás sejde aspoň minimální počet. Družstvo opět bude koučovat bude pan Pěnkava.