Přípravka

26.04.2019

Poslední turnaj sezóny - neděle 5. 5. 2019 - tělocvična ZŠ Rudná

Poslední turnaj přípravek se uskuteční v neděli 5. května 2019 v naší tělocvičně.

Po výletech v nižších koších se vracíme do toho prvního, kde jsme začínali celoroční soutěž. Na minulých turnajích jste sbírali úspěchy, snad je potvdíte i v domácí tělocvičně.

Předpokládám, že se zúčastní všichni, vzhledem k tomu, že hrajeme v domácí tělocvičně.

První zápas hrajeme v 9:30, ale je potřeba připravit hřiště a zázemí, proto sraz přímo v tělocvičně v 8:30.

Rodiče poprosím o pomoc při pořádání. Mohou se zapojit do zápisu, u časomíry, jako zdravotník nebo rozhodčí.
Ráno před turnajem se domluvíme, co kdo obstará. Pomoc budu také potřebovat s postavením a uklizením hřiště.

Občerstvení je zajištěno.

9:30        Sokol Rudná – Prague Tigers Orange
11:30     BLACK ANGELS 2011 – Sokol Rudná
třetí zápas podle umístění v rozmezí  12:30 - 13:00

23.03.2019

Devátý turnaj přípravek neděle 31. 3. 2019 - Tělocvičny ZŠ Campanus

Na minulém turnaji jste si vedli skvěle a zaslouženě jej vyhráli. Velká gratulace a pochvala.

Předposlední soutěžní turnaj sezóny odehrajeme ve třetím koši v ZŠ Campanus. Někteří zde již hráli. Doprovod potřebuje přezůvky nebo návleky. Parkování  není možné bezprostředně u školy počítejte s drobnou časovou rezervou.

Hrajeme první zápas, trošku si přivstaneme, sraz v tělocvičně v 8:30. Cesta k tělocvičně z Rudné trvá cca 30 minut.

Umístění haly: mapa

Doufám, že se opět sejdeme v plné síle.

9:00    Start98 Praha Kunratice - Sokol Rudná
11:00  Sokol Rudná - Tatran Střešovice

09.03.2019

Osmý turnaj přípravek sobota 16. 3. 2019 - SH BIOS Kladno

Hala je vedle zimního stadionu na Kladně, má velké hlediště, slušný bufet. V areálu se dobře parkuje.

Umístění haly: mapa

První zápas hrajeme v 10:30, sraz přímo v hale v 10:00. Cesta do tělocvičny trvá z Rudné cca 25 minut.

Tentokrát se snad sejdeme v plné síle. Na turnaji se domluvíme na případné účasti v jednorázových turnajích.

10:30    Sokol Rudná – ACEMA Sparta Praha BLUE
11:30    FBK Fat Pipe Vosy Praha – Sokol Rudná
třetí zápas podle umístění v rozmezí  12:30 nebo  13:30

25.02.2019

Následující turnaje přípravek

Účast na sedmém turnaji jsem zrušil pro malý počet hráčů.

Díky tomu sestoupíme do 4. koše a další zápasy odehrajeme v sobotu 16. března 2019 v hale SH BIOS Kladno u hokejového stadionu.

Předposlední devátý turnaj se hraje v neděli 31. března a podle výsledku jej odehrajeme buď v hale na Děkance v Praze, případně po postoupu v tělocvičnách ZŠ Campanus.

Poslední turnaj odehrajeme v naší tělocvičně 5. května v prvním koši, protože jsme pořadatelé.

Naplánujte si své aktivity tak, abychom mohli zápasy odehrát v kompletní sestavě.

Současně můžeme odehrát po sezóně další turnaje v případě vašeho zájmu. Dostali jsme pozvání např. do Kralup na 11. května nebo do Tachova na tento den. Domluvte se s rodiči, pokud bude zájem rád vás na některý z turnajů přihlásím.

01.02.2019

Šestý turnaj přípravek neděle 3. 2. 2019 - tělocvična VOŠSP Zahradní město

V této tělocvičně jsme hráli třetí turnaj, adresa - Jasmínová 3166/37a. Praha 10

Vchod do areálu směrem od ulice Jahodová, pořadatel prosí - vezměte si přezůvky do tělocvičny

Umístění tělocvičny: mapa

První zápas hrajeme v 9:00, sraz přímo v tělocvičně v 8:30. Cesta do tělocvičny trvá z Rudné cca 30 minut, nechte si rezervu na parkování.

Na minulém trunaji nás bylo do mariáše a tentokrát to vypadá podobně, potřebujeme každého hráče. Družstvo povede pan Slepička.

9:00      Sokol Rudná – Tatran Střešovice
10:00    Wizards DDM Praha 10 whiteí – Sokol Rudná

KOMPLETNÍ ROZPIS ZÁPASŮ: HLÁŠENKA

POZOR další turnaj koliduje s našimi jarními prázdninami, myslete na to.
Hraje se v neděli 24. 2. - rozmyslete si účast na turnaji včas.

06.01.2019

Pátý turnaj sezóny - sobota 19.1.2018 - SH Kralupy nad Vltavou

Pátý turnaj přípravek se uskuteční v  sobotu  19. ledna 2019 ve sportovní hale v Kralupech nad Vltavou, adresa haly V Luhu 1089, Kralupy. Hala má pěknou tribunu a zařízený bufet, součástí areálu je plavecký bazén.

Mapa -
umístění haly

První zápas hrajeme v 10:00, sraz v hale v 9:30. Cesta do haly z Rudné trvá cca 40 minut. Na turnaji potkáme nová družstva, protože tentokrát hrajeme ve 2. koši.

Příštích 14 dnů jsem se školními dětmi na lyžařském kurzu, tréninky v této době povede pan učitel Kohout.

10:00   Sokol Rudná –
TJ Sokol Královské Vinohrady
FBC Kralupy n.V – Sokol Rudná

KOMPLETNÍ ROZPIS ZÁPASŮ: HLÁŠENKA

Šestý turnaj nás čeká o víkendu s pololetními prázdninami 3.2.2019, počítejte s tím. Budeme hrát buď ve VOŠSP Zahradní město nebo v TJ Radlice - podle výsledku na tomto turnaji.