Muži

26.01.2016

7. kolo - 31.1. Vinohrady

Pro většinu týmů je soutěž již za polovinou a družstvo mužů okupuje první příčku s osmi bodovým náskokem. Kromě týmové soutěže ovládáme i individuální statistiky. V kanadském bodování jsou 4 hráči mezi prvními pěti (1. Adam Pivoňka, 3. Marek Hluchý, 4. Ondřej Váně, 5. Martin Špaček). Střelcům vládne Adam Pivoňka s 22 zásahy, nahrávačům Ondřej Váně s 18 přihrávkami, mezi golmany s průměrem 3 goly na zápas je na čele Petr Holý.

Diváci mohou vidět naše další dva zápasy v odpoledních hodinách v hale na Vinohradech, při kterých změříme síly s družstvy FBC Zdice a Gladiator Teamem Beroun.

celý článek >>
14.11.2015

4. kolo - 21. 11. Kobylisy

Tabulka soutěže mužů je zatím po šesti zápase velmi vyrovnaná a na čele tabulky jsou všichni nadostřel. Naši muži drží druhou příčku. Další dva zápasy je budou čekat 21.11. v Kobylisích. Přiďte podpořit naše hráče.