9. turnaj mladších žáků

Místo: ZŠ Jiráskova Benešov, Jiráskova 888

Sraz: nejpozději v 8:20 na místě

Sestava: Havel, Rameš, Bárta, Kučera, Dejm V., Kovács, Slepička, Vojáček,  Šimík, Semerád, Bařina, Havlín

Zápasy: 9:00 Kolík, 10:20 Sparta

 


8. turnaj mladších žáků 2.2.

Místo: SH TJ Kobylisy

Sraz: nejpozději v 10:20 na místě

Sestava: Kubálek, Bárta, Dejm O., Dejm V., Slepička, Vojáček, Kovacs, Veselík, Havlín, Riley, Šimík, Semerád, Rameš

Zápasy: 11:00 Kobylisy, 12:20 Panthers B

 


 

7. turnaj mladších žáků 20.1.

Místo: SH Třebešín

Sraz: nejpozději v 10:20 na místě

Sestava: Havel, Bárta, Veselík, Hora, Dejm O., Slepička, Dejm V., Vojáček, Šimík, Semerád, Kovacs, Riley

Zápasy: 11:00 Tatran, 12:20 Bučis Prosím potvrdit nominaci do středy, abychom povolali případně posily.


 


6. turnaj 15.12 Mělník

Místo: SH Gymnázium Mělník, Pod Vrchem 3421, Mělník

Sraz: v 9:00 na místě

Sestava: Havel, Bárta, Veselík, Pěnkava, Vojáček, Riley, Semerád, Rameš, Kraus, Kovács, Schmidt

Zápasy: 9:40 Orka, 11:00 Falcon

 


5. turnaj Benešov 18.11.

 

Místo: ZŠ Jiráskova Benešov, Jiráskova 888

Sraz: nejpozději v 9:40 na místě

Sestava: Havel, Veselík, Dejm O., Hora, Havlín, Dejm V., Riley, Vojáček, Slepička, Kovács, Šimík, Semerád

Zápasy: 10:20 Benešov, 11:40 Bučis


4. turnaj Kutná Hora 3.11.

 

Místo: SH BIOS Kutná Hora

Sraz: nejpozději v 8:20 na místě

Sestava: Havel, Veselík, Havlín, Bárta, Slepička, Riley, Dejm V., Vojáček, Šimík, Semerád, Kučera

Zápasy: 9:00 Falcon, 10:20 Králův Dvůr

Účast prosím potvrdit nejpozději ve středu na tréninku

 


3. turnaj Říčany 14.10. - vzhledem ke zrušení tréninku ve středu prosím potvrzení účasti, abych mohl případně doplnit nominaci

 

Místo: MSH Říčany

Sraz: nejpozději v 9:00 na místě

Sestava: Havel, Veselík, Bárta, Dejm O., Hora, Riley, Dejm V., Slepička, Kovács, Šimík, Semerád, Havlín

Zápasy: 9:40 Bohemians Praha, 11:00 Kutná Hora, zápas o umístění bychom měli hrát již od 13:00


2. turnaj a výlet Boleslav! POZOR změna turnaje začínáme dříve a budeme mít 4 zápasy!

 

Místo: Nová MSH Mladá Boleslav

Sraz: nejpozději v 9:40 na místě

Sestava: Havel, Veselík, Kovács, Bárta, Riley, Dejm V., Slepička, Šimík, Semerád, Kučera

(díky většímu počtu zápasů bude sestava určitě ještě doplněna)

Zápasy: 10:20 Mladá Boleslav White, 11:40 Kanonýři Kladno, 13:00 Draci Říčany, 14:20 Kutná Hora


 

1. turnaj a hned pořádání!

Místo: SH ZŠ Černošice-Mokropsy

Sraz: 7:50 na místě, případně bude upraven dle otevření haly, abychom vše stihli

Sestava: Havel, Dejm O., Dejm V., Riley, Slepička, Vojáček, Šimík, Kovács, Veselík, Havlíček, Semerád, Rameš

Zápasy: 8:40 Vosy Praha, 11:20 Říčany, jelikož začínáme dřív tak konec turnaje bude cca v 14:30


 


ZAČÁTEK TRÉNINKŮ PRO SEZÓNU 2018/2019 JE 3.ZÁŘÍ KLASICKY OD 17:00.

 

PŘI TÉ PŘÍLEŽITOSTI ROVNOU PŘIPOMÍNÁM POŘÁDÁNÍ 16.9. ČERNOŠICE!

 


INFORMACE NISA OPEN

 

Sraz: 11:45 metro zličín nástupiště, kdo chce jet se mnou vyrážím 11:14 autobusem ze zastávky Rudná škola. Odjezd autobusu ze zastávky Černý Most 13:00.

Ubytování: v jedné z místních ZŠ.

Hráči mají polopenzi. Začínáme večeří v pátek, sobota snídaně/večeře, neděle snídaně. Na oběd/svačinu kapesné dle uvážení. V blízkosti samoobsluha, bufet v hale, restaurace.

S sebou: sálovky, hokejka, dres (obě varianty), KARTIČKU POJIŠTĚNCE, oblečení dle uvažení a předpovědi na víkend, do školy KARIMATKU A SPACÁK, hygienické potřeby. Všichni mají tak velké zavazadlo, o které se budou moci sami postarat a unesou ho. Cennosti s sebou na vlastní riziko.

Ti jejichž rodiče se nezúčastní celého turnaje s námi, případně dorazí až v sobotu nebo neděli. Je možnost přinést karimatku a spacák ve středu na trénink a budou hráčům odvezeny, aby je nemuseli mít s sebou do autobusu. Za to děkujeme paní Riley a Pražákové :)

Doprovod: trenér - Martin Blažek 775989918, vedoucí týmu - Jan Pražák 602649630

Sestava busem ve 13:00: Havel, Dejm O., Blažek, Havlíček, Šmíd, Slepička, Šandera, Dejm V., Riley, Vojáček, Tůma, Zvědělík, Veselík

Pražák a Varagnat jedou se staršími.

Návrat: pokud bude dostatek volného místa v autech tak se všichni poskládáme do aut. Pokud by se někdo nevešel, budou rodiče informování o čase návratu do Rudné.

Informace k zápasům naleznete na stránkách www.nisaopen.cz

 


12. turnaj 29.4.2018 Jedenáctka VS -> poslední ligový turnaj této sezóny

 

Místo: Jedenáctka VS

Sraz: nejpozději v 12:15 v hale

Sestava: Havel, Blažek, Šmíd, Havlíček, Dejm O., Pražák, Zikmund, Varagnat, Šandera, Riley, Tůma, Dejm V., Veselík, Šimík, Vojáček, Slepička, Havlín

Zápasy: 13:00 Benešov, 14:20 Bučis


11. turnaj 8.4. Jedenáctka VS

 

Místo: Jedenáctka VS

Sraz: nejpozději 10:15 v hale

Sestava: Havel, Blažek, Šmíd, Havlíček, Dejm O., Pražák, Varagnat, Šandera, Riley, Tůma, Dejm V., Zvědělík, Veselík, Šimík, Vojáček

Zápasy: 11:00 Texas, 12:20 Chodov white

 


10. turnaj 18.3. ŘÍČANY

 

Místo: SH Na Fialce Říčany, Mánesova 2530/3a

Sraz: nejpozději v 8:30 v hale

Sestava: Havel, Blažek, Šmíd, Havlíček, Zikmund, Pražák, Varagnat, Šandera, Riley, Tůma, Dejm V., Slepička, Veselík, Zvědělík

Zápasy: 9:00 Sparta Black, 10:20 Viking Kobylisy


9. turnaj 3.3.

 

Místo: Přetlaková SH Kladno, Brjanská 3078, Kladno

Sraz: nejpozději v 8:30 v hale

Sestava: Havel, Dejm O., Šmíd, Blažek, Slepička, Dejm V., Riley, Veselík, Vojáček, Tůma, Pražák, Varagnat, Šandera, Zvědělík

Zápasy: 9:00 Sparta Yellow, 10:20 Olymp Praha Zeus

 


8. turnaj 4.2. - všichni, kteří jedou v neděli na lyžák vše stíhají :)

 

Místo: SH Králův Dvůr

Sraz: nejpozději v 8:30 v hale

Sestava: Havel, Dejm O., Šmíd, Blažek, Zikmund, Dejm V., Veselík, Vojáček, Tůma, Varagnat, Šandera, Slepička, Pěnkavová

Zápasy: 9:00 Chodov blue, 11:40 Králův Dvůr

 


7. turnaj 21.1.

 

Místo: Jedenáctka VS

Sraz: nejpozději v 8:30 v hale

Sestava: Zvědělík, Dejm O., Havlíček, Blažek, Šmíd, Dejm V., Riley, Veselík, Tůma, Pražák, Varagnat, Šandera, Slepička, Vojáček

Zápasy: 9:00 Sparta Black, 11:40 Sparta Yellow


6. turnaj 17.12. POŘÁDÁME, předem děkuji za pomoc při pořádání :)

 

Místo: SH Králův Dvůr

Sraz: 8:15 v hale

Sestava: Havel, Dejm O., Šmíd, Blažek, Slepička, Tůma, Pražák, Dejm V. Riley, Veselík, Vojáček, Varagnat, Šandera, Zvědělík

Zápasy: 11:00 Tatran, 12:20 Sparta


5. turnaj 2.12

 

Místo: SH BIOS Kutná Hora, Puškinská 617,

Sraz: 10:20 v hale

Sestava: Havel, Havlíček, Zikmund, Blažek, Šmíd, Tůma, Pražák, Dejm V., Riley, Veselík, Pěnkavová, Vojáček, Varagnat, Šandera

Zápasy: 11:00 Technology Florbal MB White, 12:20 FbŠ Bohemians Praha 4


4. turnaj 19.11.

 

Místo: ZŠ Jiráskova Benešov, Jiráskova 888, Benešov

Sraz: 8:20 v hale

Sestava: Havel, Dejm O, Havlíček, Slepička, Šmíd, Tůma, Dejm V., Vojáček, Šandera, Varagnat, Pěnkavová, Zikmund, Zvědělík, Veselík,

Zápasy: 9:00 Kolín, 11:40 Tatran Střešovice


3. turnaj 4.11.; POŘÁDÁME

 

Místo: SH BIOS Dobřichovice, Pražská 408, Dobřichovice

Sraz: v 8:10 v hale

Sestava: Havel, Dejm O., Havlíček, Blažek, Slepička, Tůma, Pražák, Šmíd, Dejm V., Riley, Vojáček, Varagnat, Šandera, Pěnkavová

Náhradníci: v případě nemoci nebo neúčasti někoho ze sestavy - Zikmund, Zvědělík, Veselík

Zápasy: 10:20 Benešov, 11:40 Prague Tigers

 


2. turnaj 22.10.; potvrdit účast do středy před začátkem tréninku

 

Místo: TJ Radlice, Kutvirtova 5, Praha 5

Sraz: nejpozději v 9:00 v hale

Sestava: Havel, Dejm O., Blažek, Pěnkavová, Slepička, Riley, Veselík, Dejm V., Pražák, Tůma, Šmíd, Šandera, Varagnat, Vojáček, Zvědělík, ?Zikmund?

Zápasy: 9:40 Florbal MB White, 12:20 Orka Čelákovice, poslední zápas od 13:40 nebo 14:20


 

 

 

1. turnaj nové sezony 23.9.; potvrdit do středy před začátkem tréninku

Místo: SH Děkanka, Děkanská vinice 987/5, Praha 4

Sraz: v 9:00 v hale

Sestava: Havel, Dejm O., Havlíček, Blažek, Zikmund, Riley, Dejm V., Veselík, Tůma, Pražák, Šandera, Varagnat, Šmíd, Milštain




 

 

Závěrečný turnaj mladších žáků v letošní sezóně

Místo: Gymnázium Františka Palackého Neratovice, adresa + hlášenka

Sraz: nejzpozději v 9:00 v hale

Sestava: Havel - Hojka, Dejm O., Pěnkavová, Blažek - Dejm M., Šmíd, Zvědělík - Tůma, Pražák, Varagnat - Šandera, Landr

 

11. turnaj mladších žáků

Místo: SH Gymnázium Sedlčany, Nádražní 90, Sedlčany

Sraz: nejpozději v 9:40 v hale

Sestava: Havel - Hojka, Zikmund, Kovacs, Havlíček - Dejm M., Blažek, Šandera - Tůma, Pražák, Varagnat - Šmíd, Milštain, Zvědělík

NÁHRADNÍKY OSLOVÍM DLE POTVRZENÉ ÚČASTI NOMINOVANÝCH


10. turnaj mladších žáků POŘÁDÁME!!!

Budu velmi rád za pomoc rodičů při pořádání, je to již naposledy tuto sezónu. :)

Místo: SH BIOS Dobřichovice, Pražská 408, Dobřichovice

Sraz: 8:00 v hale, ať stihneme vše připravit

Sestava: Havel, Pěnkavová, Zikmund, Šilhavý, Dejm M., Tůma, Šmíd, Varagnat, Šandera, Dejm V., Honek, Zvědělík + doplním ve středu na tréninku

 

9. turnaj mladších žáků

Místo: TJ JM Chodov, Mírového hnutí 2137, Praha

Sraz: nejpozději v 11:15 v hale

Sestava: Havel, Hojka, Pěnkavová, Vodička, Zikmund, Šilhavý, Dejm M., Šmíd, Pražák, Tůma, Blažek, Varagnat, Šandera

8. turnaj mladších žáků

Místo: SH Bios Kutná Hora, Puškinská 617

Sraz: nejpozději v 9:40 v hale

Sestava: Havel, Hojka, Šilhavý, Dejm M., Dejm O., Dejm V., Blažek, Zvědělík, Šmíd, Varagnat, Zvědělík, Tůma, Landr, Honek

Ti co nemohou, tak prosím zašlete co nejdřív SMS ať mohu nominovat ostatní, jsou prázdniny tak se sestava lepí jak se dá :)

7. turnaj mladších žáků 21.1.

Místo: Centrum Třešňovka Zbraslav, Pod Třešňovkou 234, Praha 516 Zbraslav

Sraz: nejpozději v 9:00 v hale

Sestava: Havel, Vodička, Hojka, Šilhavý, Zikmund, Dejm, Blažek, Šandera, Pražák, Šmíd, Varagnat, Veselík, Zvědělík, Tůma, Havlíček

 


 

6. turnaj mladších žáků 10.12.

Místo: X3M Arena Barrandov, Chaplinovo náměstí 615, Praha 5

Sraz: nejpozději 10:20 v hale

Sestava: Havel, Zikmund, Šilhavý, Vodička, Blažek, Pražák, Šmíd, Tůma, Varagnat, Veselík, Dejm M.,Šandera, Honek, Dejm O.




 

5. turnaj mladších žáků 26.11.

Místo: SH Králův Dvůr, Nad Stadionem 250

Sraz:nejpozději 9:40 v hale

Sestava: Havel, Zikmund, Hojka, Šmíd, Varagnat, Šandera, Tůma, Pražák, Vodička, Blažek, Havlíček, Dejm M., Dejm O., Landr

Náhradníci: Zvědělík, Milštain



 

!! 4. turnaj mladších žáků 12.11. POŘÁDÁME !!

Místo: Sport Eden Beroun, Pod Homolkou 1482, Beroun

Sraz: 8:15 na místě

Sestava: Havel, Zikmund, Blažek, Slepička, Pěnkavová, Zvědělík, Dejm M., Tůma, Vodička, Šmíd, Pražák, Varagnat, Šandera, Havlíček

Náhradníci: Milštain, Landr


 

 

3. turnaj mladších žáků 22.10.

Místo: SH BIOS Nové Strašecí, Husova 1146, Nové Strašecí

Sraz: nejpozději v 10:20 na místě

Sestava: Havel, Hojka, Pěnkavová, Šilhavý, Zikmund, Dejm M., Tůma, Šmíd, Vodička, Varagnat, Blažek, Pražák

Náhradníci: Zvědělík, Šandera


 

 

2. turnaj mladších žáků 8.10.

Místo: Nová MSH Mladá Boleslav, Zalužanská 1457, Mladá Boleslav

Sraz: nejpozději v 9:40 na místě

Sestava: Havel, Hojka, Dejm M., Šmíd, Tůma, Varagnat, Blažek, Pražák, Zvědělík, Šandera, Milštain, Veselík



 

1. turnaj mladších žáků

Místo: Sportcentrum Letňany, Tupolevova 710

Sraz: nejpozději v 9:00 na místě

Sestava: Havel - Zikmund, Šilhavý, Hojka, Pěnkavová, Zvědělík - Dejm M., Vodička, Šmíd, Tůma, Varagnat, Pražák, Blažek, Šandera