Elévové

22.05.2019

Dobytí Ještědu

Datum: 31.5.

Sraz: 6:50 - před vchodem do metra na Zličíně (Ti co potřebejí lístek na MHD si ho zajistí z vlastních zdrojů), pojedem na Ćerný most a z něj Student agency do Liberce.

S sebou:  obě varianty dresu, hojeku, sálovou obuv, láhev na pití,oblečení na celý turnaj a na všechny druhy počasí, kapesné, společenskou hru,  20 CZK na zakoupení lísku na MHD v Liberci.

Hráči maji zajištěné ubytováni na ubytovně (spacák neni potřeba) pátek - neděle + plnou penzi (začínáme večeří), na oběd si můžeme zajít do některé z restaurací.

Ti co nemají zajištěn odvoz po vlastní ose z turnaje se ozvou !!


25.04.2019

Poslední turnaj sezóny

Datum: 27.4.

Sraz: 9:00

Hala: SH Jižní Město

Adresa: Květnového vítězství 1554/54, Praha

Nominace: Maňas, Havlín, Zvědělík, Pěnkava, Podhrázký, Bařina, Schmidt, Kocman, Popleka, Semerád, Kubálek, Dolák, Benovič, Jireček, Hovorka, Osten, Kepka,


04.04.2019

Turnaj v Kostelci nad Černými lesy

Datum: 7.4.

Sraz: 8:50

Adresa: Komenského 527, Kostelec nad Černými Lesy,

Nominace: Kubálek, Havlín, Zvědělík, Pěnkava, Podhrázký, Jirec, Kepka, Jireček,  Schmidt, Slepička, Popelka, Semerád,  Polívka

 

Ostatní tentokrát nechám doma. Poslední turnaj pojedeme na 3 lajny


20.03.2019

23.3. pořádáme v Chýni

Ahoj,

v sobotu pořádáme v hale v Chyni. Jelikož je potřeba postavit hřiště  o rozměrech 36 x 18 a připravit dalši věci ke hře ,bude sraz o něco dřiv než obvykle.

Věřim, že ti rodiče jejichž děti vyhrály funkci na tréninku se své role rádi zhosti a ostatní jim připadně pomohou.

 

Sraz: 8:20

Adresa: Bolzanova 800, Chýně, 253 03

Nominace: Kubálek, Zvědělík, Podhrázký, Schmidt, Havlín, Pěnkava, Benovič, Jireček, Popelka, Semerád, Slepička, Osten, Dolák, Bařina, Jirec, Hovorka, Kepka

 

Funkce:

Hl. Pořádate - Benovič, Havlín

Čašoměřič - Kepka, Jirec

Zdravotník - Jireček, Semerád

Zápis - Podhrázký,  Zvědělík, Bařina

Zapisovatel výsledků - Osten

Rovnání mantinelů - Popelka, Pěnkava,

 


04.03.2019

Odpoledni turnaj v Dejvicích

Datum: 10.3.

Sraz: 14:00

Místo: Unihoc Aréna Praha, Na Kotlářce 1, Praha 6,

Nominace: Maňas, Havlín, Pěnkava, Semerád, Slepička,Polívka, Podhrázký, Bařina, Schmidt,  Kubálek, Dolák, Jireček, Kepka, Zvědělík, Benovič, Jirec


10.02.2019

Výlet do Benešova

Hala: ŽŠ Jiráskova

adresta: Benešov, Jiráskova 888

Sraz: 9:00

Nominace: Petra: Havlín, Pěnkava, Zvědělík, Podhrázký, Bařina,Slepička, Semerád, Benovič, Jireček, Popelka, Osten,Kubálek, Schmidt, Jirec, Kepka, Dolák


1 2 3 4 5