Slovak open 2018

Odjezd: Praha hl. nádraží 23.8. 2018 - 7:21

Sraz: 6:50 před Burger Kingem

S sebou: Průkaz totožnosti s fotografii, kopii o tom že má sjednané sportovní pojištění, kartičku pojištěnce, dresy, boty, hojeku, ručník, hygienické potřeby, oblečení odpovídající počasí, hru dle vlastního uvážení.

Kdo má ISIC, studenstký průkaz na MHD nebo jiný průkaz, kde je fotografie a da se považovat za studenský si ho pro jistotu vezme s sebou.

Strava: Každý sám si obstará jídlo.

Ubytování: Študentský domov, Horský park.

Navrát dle umístění: pokud se probojujeme do finále pojedeme, v pondělí 5:42 odjezd z Bratislavy.

 

Trénink před turnajem bude v úterý.

 

 

 

5. turnaj 2.12.

Místo: SH Eagles Praha, Pálkařská 225

Sraz: 8:15 v hale

Sestava: Brskovský, Karásek, Cihelka, Šmíd, Honek, Pražák, Brychta, Riley, Vojáček, Kepka, Uchytil, Dejm, Kopecký

Zápasy: 9:00 Wizards DDM Praha 10, 12:00 FC Bučis Team


 

4. turnaj dorostenců 19.11.

Místo: TJ Radlice, Kutvirtova 5

Sraz: 9:45 v hale

Sestava: Brskovský, Karásek, Cihelka, Šmíd, Honek Brychta, Vojáček, Kepka, Uchytil, Dejm

Zápasy: 10:30 Králův Dvůr, 13:30 Panters Praha


3. turnaj dorostenců 22.10.

 

Místo: SH Čakovice, Nám. Jiřího Berana 500

Sraz: 8:45 v hale

Sestava: Brskovský, Karásek, Cihelka, Šmíd, Honek, Pražák, Brychta, Riley, Vojáček, Kepka, Uchytil

Zápasy: 9:30 Prague Tigers, 14:00 Sparta B


 

 

2. turnaj dorostenců 7.10.

Místo: X3M Arena Barrandov, Chaplinovo nám. 615

Sraz: 8:15 v hale

Sestava: Brskovský, Karásek, Cihelka, Šmíd, Honek, Pražák, Brychta, Riley, Kříž, Vojáček, Kepka, Uchytil

Zápasy: 9:00 Chodov B, 12:00 Tatran B

 

Videa z 24.9.2017 a starší jsou v albu https://vimeopro.com/filmark/sokol-rudna

přístup pouze pro hráče, rodiče, trenéry Sokol Rudná

pro heslo napište SMS 602343537, email radek.cihelka@filmark.cz, nebo FB

Radek Cihelka

 


 

 

 

1. turnaj dorostenců v nové sezóně 24.9. - POŘÁDÁME

Místo: Sport Eden Beroun

Sraz: 7:15 v hale

Sestava: Brskovský, Brychta, Karásek, Šmíd, Pražák, Cihelka, Riley, Kříž, Honek, Kšír, Bubeník, Vojáček, Kepka, Uchytil

 



 

 

3. KOLO PLAY-OFF 23.4.

Místo: SH Kunratice, (hlášenka s adresou)

Sraz: v 14:00 v hale

Sestava: Brskovský, Honek, Cihelka, Bubeník, Kšír, Karásek, Brychta, Vojáček, Bobek, Háječek, Riley, Kotlík, Šmíd

2. KOLO PLAY-OFF 8.4.

Místo: SH Kunratice, (hlášenka s adresou)

Sraz: nejpozději v 12:30 v hale

Sestava: Brskovský, Honek, Cihelka, Bubeník, Kšír, Karásek, Brychta, Vojáček, Bobek, Fišer, Háječek, Riley, Kotlík, Šmíd

1. KOLO PLAY-OFF 25.3

Místo: SH Hořovice, Ke Stadionu 1385, Hořovice

Sraz: nejpozději v 8:15 v hale

Sestava: Brskovský, Honek, Cihelka, Bubeník, Kšír, Karásek, Brychta, Vojáček, Bobek, Fišer, Háječek, Riley, Kotlík, Šmíd



9. turnaj 11.3.

Místo: Sport Eden Beroun

Sraz: nejpozději v 7:20 v hale

Sestava: Uchytil, Cihelka, Honek, Kšír, Bubeník, Brychta, Karásek, Vojáček, Riley, Fišer, Kotlík, Fatka, Vlasák,

8. turnaj 26.2.

Místo: Sport Eden Beroun

Sraz: 9:00 v hale

Sestava: Brskovský, Cihelka, Honek, Kšír, Bubeník, Brychta, Karásek, Bobek, Riley, Vojáček, Fišer, Háječek, Kotlík, Nosek

6. turnaj 22.1.

Místo: SH ZŠ Černošice - Mokropsy, Pod Školou 447, Černošice

Sraz: 11:20 v hale

Sestava: Dvořák, Cihelka, Honek, Kšír, Bubeník, Pražma, Brychta, Karásek, Háječek, Bobek, Riley, Vojáček, Vlasák, Fišer, Fatka


 

5. turnaj 10.12. - závěrečný turnaj tohoto roku, útok na další dvě vítězství

Místo: Unihoc Aréna Praha, Na Kotlářce 1, Praha 6

Sraz: 8:00 v hale

Sestava: Brskovský, Kšír, Honek, Cihelka, Bubeník, Pražma, Bobek, Háječek, Vlasák, Riley, Karásek, Brychta, Vojáček



4. turnaj 13.11.

!! Velmi důležitý turnaj z pohledu boje o postup do play-off !!

Místo: SH Stochov, U Stadionu 531

Sestava: Dvořák, Pražma, Cihelka, Kšír, Bubeník, Honek, Karásek, Brychta, Nosek, Háječek, Riley, Bobek, Vojáček

Sraz: 10:10 v hale


 

23.10.2016 videa jsou v galerii a výsledky zde

3. turnaj 22.10. POŘÁDÁME!!

Místo: SH ZŠ Kunratice, Předškolní 420, mapa - parkoviště

Sestava: Dvořák, Pražma, Cihelka, Kšír, Bubeník, Honek, Karásek, Brychta, Nosek, Háječek, Riley, Bobek, Vojáček

Sraz:8:15 na místě

2. turnaj 9.10.

Místo: Sport Eden Beroun, Pod Homolkou 1482, Beroun

Sestava: Dvořák, Pražma, Cihelka, Kšír, Bubeník, Honek, Karásek, Brychta, Nosek, Háječek, Riley, Fišer, Vlasák

Sraz: nejpozději v 10:10 v hale

1. úvodní turnaj je tu!

Místo: SH ZŠ Kunratice, Předškolní 420, mapa - parkoviště

Sestava: Dvořák, Pražma, Cihelka, Kšír, Bubeník, Honek, Karásek, Brychta, Nosek, Bobek, Háječek, Riley,

Sraz: nejpozději v 7:20 v hale

 

Foto video galerie včetně rozhovorů

 

Učastníme se Prague Games 2016 - kategorie B15 tzn hráči ročník nar. 2001 a mladší + jeden 2000

 

Výsledky sezony 2015/16